Okan Medikal Teslimat Koşulları

Teslimat

Firmamız güvenilir sipariş ve hızlı teslimat ilkeleri doğrultusunda çalışmaktadır. Siparişini verdiğiniz ürün ile adresinize gelen ürün kesinlikle aynı olacaktır. Sipariş verdiğiniz ürünün stoklarımızda bulunmaması halinde, sizi bu konuda bilgilendiriyor ve başka bir ürün talep edip etmediğinizi soruyoruz. Sizden bir talimat gelmediği sürece asla farklı bir markanın ürününü veya talep ettiğiniz üründen farklı bir modeli size göndermiyoruz.

Sipariş vermeden önce iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ve beğendiğiniz ürünün stok durumunu öğrenebilirsiniz. Siparişini verdiğiniz ürün, stoklarda mevcut olması durumunda, aynı gün kargo şirketine, varsa kullanım kılavuzu ve garantisi ile birlikte teslim edilir. Kargo şirketi sipariş verdiğiniz kentin veya semtin uzaklığına bağlı olarak ürünü 1 ila 4 iş günü içerisinde, sipariş ve ödeme sayfasında bildirmiş olduğunuz adrese teslim eder. Resmi tatiller iş günü kapsamına girmemektedir.

Okan Medikal kargo ücretlerinde herhangi bir uyarı yapmadan değişikliğe gidebilir. Fakat ürünün ödemesi ile birlikte kargo ücreti de tarafımızdan tahsil edilmiş ise sonradan kargo ücretinde bir değişiklik asla yapılmayacaktır.

Web sitemiz üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş ve teslimat hakkındaki sorularınızı bilgi@okanmedikal.com adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz. E-postalarınız en kısa sürede yanıtlanacaktır.