Mavi Beyaz markalı ürünlerin listesi

5 adet ürün var.

Toplam 5 üründen 1-5 arası gösteriliyor
Kaydırmaz Bantlı Yatak...

Kaydırmaz Bantlı Yatak...

₺0,00 Fiyat
  • - 4’lü kaydırmaz bantları ile yüzeye sabitlenir. Kullanıcının altında kaymasını ve toplanmasını engeller.
  • - Yumuşak iç yüzeyi konforlu kullanım sunar
  • - Yüksek emicilik ve kolay kullanım sağlar
Pedekstra Yetişkin Hasta Bezi

Pedekstra Yetişkin Hasta Bezi

₺0,00 Fiyat

PedEkstra Anatomik olarak tasarlanmış inkontinans bezleri yüksek kullanım konforu ve yüksek cilt koruması ile kullanıcılarının ve hasta yakınlarınınyaşam standartlarını yükseltmek, konfor ve güvenli koruma sağlamak üzere tasarlandı.

Mavibeyaz logolu ve beyaz renkteki dış yüzeyi kumal benzeri bir yapıya sahiptir. Bu yapısı ile cildin nefes almasını sağlar. Ciltte ısı artışı ve terlemenin buna bağlı olarak ise cilt irritasyonun engellenmesine yardımcı olur. Özellikle gece ve/veya uzun sureli hasta bezi kullananan hastaların bakımında cilt sağlığının korunmasında önemli bir yardımcıdır.

Pedklasik Yetişkin Hasta Bezi

Pedklasik Yetişkin Hasta Bezi

₺0,00 Fiyat

Pedklasik Anatomik olarak tasarlanmış inkontinans bezleri yüksek kullanım konforu ve yüksek cilt koruması ile kullanıcılarının ve hasta yakınlarının yaşam standartlarını yükseltmek, konfor ve güvenli koruma sağlamak üzere tasarlandı.

Pedkülot Emici Külot

Pedkülot Emici Külot

₺0,00 Fiyat

Yaşanacak ne güzel bir yaşam var “Dışarıda”

Hafif inkontinans (mesane zayıflığı ) yaşayan hastaların mobil hayatını sürdürmesi için özel geliştirilmiş tam anatomik, giyilebilir yumuşak külot bezler; yüzeyindeki örgüsüz kaplama ile bacaklarda sızdırmaz bariyerleri ile sıvı geçirmezlik sunar. Elastik bel çevresi ile iç çamaşarı konforu sunar ve vücut şeklini alarak kullanıcıların sosyal hayata karışmasına olanak sunar. İç çamaşırı gibi giyilir, özel geliştirilmiş yan dikişleri ile yırtarak kolayca çıkarılabilir.

Yatak Koruyucu Örtü

Yatak Koruyucu Örtü

₺0,00 Fiyat
  • - Ekstra Uzun dış tabaka ile yatağın tamamını kaplar (90x180 cm için)
  • - Cilde dost yumuşak yüzey
  • - Dayanıklı dış yüzey ile konforlu ve daha güvenli kullanım sağlar